Dokter Anja Vujovic
Dr. Anja Vujovic is gespecialiseerd in haarpathologie en haartransplantatie.
Nadat zij in 2012 afstudeerde aan de ULB in de geneeskunde, specialiseerde Dr. Vujovic zich in dermatologie en venereologie. Ze specialiseerde zich onmiddellijk in haarpathologie en haartransplantatie in het Georges Achten University Center, een César de Paepe-kliniek verbonden aan het Universitair Ziekenhuis Saint-Pierre. Ze vervolgde haar opleiding in het Sabouraud Center, Saint-Louis Hospital for Hair Disorders in Parijs en volgde vele cursussen georganiseerd door de European Association of Dermatology and Venerology over haarpathologie en haartransplantaties.
Ze verwelkomt je in haar privé praktijk in Wemmel, net buiten de ring van Brussel. Ze overlegt ook met de Chirec-ziekenhuisgroep in de Edith Cavell Clinic in Ukkel.
Dr. Vujovic reist naar tal van nationale en internationale conferenties om op de hoogte te blijven van de nieuwste ontwikkelingen in de haartechnologie, om haar werk te presenteren en haar ervaring in de patiëntenzorg met zijn internationale collega’s te delen.
![Dokter Anja Vujovic](/wp-content/themes/yootheme/cache/7f/HFC_Team-5-7fae2771.jpeg)
Parcours universitaire du Dr Anja Vujovic
-
Diploma of Medecine, Grand Distinction —
Vrije Universiteit Brussel
2012 -
Diploma of Dermatology, Grand Distinction —
Vrije Universiteit Brussel
2016 -
EADV Bevorderingscursus: Haar- En Hoofdhuidaandoeningen —
Bologna. Prof. BM. Piraccini
2014 -
EADV Bevorderingscursus: Trichoscopie —
Warschau. Prof L. Rudnicka
2015 -
Interuniversitair Diploma Van Pediatrische Dermatologie —
Universiteit Van Nantes
2015 -
Inter Universitair Certificaat In Endocrinologie Van Reproductie En Hormonologie (REBIC). —
Université Libre de Bruxelles
2016
Contact
- Kaasmarkt 14, 1780 Wemmel
- Avenue Reine Astrid 267, 7180 Seneffe
-
+32 2 306 40 40
Vanaf maandag tot vrijdag: 9h30 – 13h en 13h30 – 18:30
zatergad: 9h30 – 13h en 13h30 – 17h - info@hair-face-clinic.be